منابع تغذیه

شرکت برنا الکترونیک از سال ۱۳۷۶ طراحی و تولید باتری شارژرهای صنعتی را برای تغذیه مصرف کننده‌های DC و شارژ انواع باتری‌ها در تاسیسات صنعتی و خدماتی آغاز نموده است. این دستگاه‌ها با بهره‌گیری از پنل تریستوری و مدار فرمان میکرو کنترلی به صورت کاملا منحصر به فرد طراحی وتولید می‌گردد. این واحد در سال ۱۳۹۴موفق به اخذ ۱۶ مورد از تست‌های استاندارد باتری شارژر NEMA PE5 شد.

در همان سال طراحی و تولید یوپی‌اس‌های صنعتی در توان‌های ۱ تا ۱۰۰ کیلو وات آمپر را با طراحی قدرتمند و امکانات گسترده برای کاربردهای مختلف صنعتی آغاز نموده است. یوپی‌اس‌های صنعتی برنا یا توپولوژی دوبل ریداندنت با بهره‌گیری از واحد ترنسفر PLC و با قابلیت اعتماد بالا در صنایع مختلف در حال سرویس هستند. سیستم‌های AC UPS شامل یک سیستم Fully Uninterruptible و یک منبع مستقل DC می باشد.

یوپی‌اس صنعتی

منبع تغذیه بدون وقفه AC یا یوپی‌اس (AC UPS) وسیله‌ الکتریکی است که برای تامین برق مطمئن برای مصرف‌کننده حساس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یوپی‌اس دو وظیفه عمده بر عهده دارد:

  • تامین برق اضطراری هنگام قطع تغذیه شبکه
  • محافظت از مصرف‌کننده در برابر اغتشاشات و نوسانات شبکه و تامین برق با کیفیت مورد نیاز بار
توضیحات بیشتر

یوپی‌اس صنعتی

باطری شارژر

باتری شارژرهای صنعتی برنا الکترونیک برای تغذیه مصرف کننده‌های DC و شارژ انواع باتری‌ها در تاسیسات صنعتی و خدماتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این دستگاه‌ها با بهره‌گیری از پل تریستوری و مدار فرمان میکرو کنترلری به صورت کاملا منحصر به فرد طراحی و تولید می‌گردد.

توضیحات بیشتر

باطری شارژر

همه محصولات