اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 

۱۹ خرداد ۱۴۰۳

آزمایشگاه مرجع خوردگی و برق:
شرکت دانش بنیان برنا الکترونیک با بیش از 40 سال سابقه درخشان در صنعت برق و خوردگی کشور، با هدف ایجاد مرکز معتبر آزمون و صدور گواهی قابل ردیابی، با استفاده از دانش و تجربه سالها حضور در این حوزه، موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) گردیده است.
در این راستـا دو آزمایـشگاه تخصصی برق و خـوردگی با دستـگاه ها و تجهیزات به‌روز، آماده ارائه خدمـات به مشتریان محترم می باشد.
این آزمایشگاه ها با هدف ایجاد یک مرکز معتمد جهت انجام آزمون‌های متنوع و صدور گواهی‌ با قابلیت ردیابی بین المللی احداث شده اند. این مجموعه با تلاش مستمر و سرمایه‌گذاری بر روی تجهیزات جدید و دقیق، زیرساخت‌های آزمایشگاهی مناسب را جهت ارائه خدمات به مشتریان فراهم نموده و همکاران آزمایشگاه با بینش علمی و تجربیات تخصصی خود و روش‌های به‌روز آزمون، طیف وسیعی از آزمون‌ها را مطابق با آخرین ویرایش استاندارهای ملی و بین‌المللی به کارفرمایان ارائه می‌دهند.
از دیگر توانمندی های آزمایشگاه، در تفسیر نتایج آزمون توسط همکاران آزمایشگاه و ارائه به مشتریان بوده که این امر کلیدی برای تسریع در به فرجام رسانی طرح های سازندگان و مشتریان خواهد بود.